KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12455203

nr 1245 5203

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, 15x10

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:40:04